Obchodní zástupce s polštinou - technický produkt Ostrava

Volná místa Ostrava Volná místa obchod a prodej Ostrava

Plat: 60000 - 80000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Vloženo dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro českou společnost s více než stoletou tradicí, která patří mezi lídry v oblasti stavebního a nábytkového kování, hledáme šikovného obchodníka.

Region: dle domluvy

Náplň práce:

* akvizice a správa části portfolia současných klientů společnosti
* pravidelná telefonická, mailová komunikace a osobní návštěvy klientů
* vyhledávání nových obchodních příležitostí ve spravovaném regionu
* řešení poptávek a tvorba nabídek ve spolupráci s obchodním oddělením
* spolupráce s pracovníky marketingu na přípravě marketingové podpory
* spolupráce s produktovými útvary společnosti při řešení produktového portfolia společnosti
* tvorba a aktualizace CRM dle přiděleného regionu
* vedení určené administrativy a reportingu

Požadavky:

* příjemná, komunikativní, optimistická, nekonfliktní
* vytrvalost, tah na branku, odolnost vůči odmítnutí
* obchodnická povaha
* kladný vztah k cestování automobilem za klienty
* několikaleté obchodní zkušenosti
* zkušenosti z technických oborů vítány
* řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

* dostatečně dlouhé zaškolení odborné i obchodní v terénu
* podpora obchodního oddělení a obchodního ředitele společnosti
* příjemný kolektiv s odhodláním a dobrou náladou
* blízký vztah s oddělením vývoje a technické podpory výroby
* automobil, notebook, a další standardní pracovní pomůcky
* možnost angažovat se při tvorbě strategie obchodu, marketingu a produktového portfolia
* v době zapracování - fix plus bonus za realizaci zapracování
* po zapracování - fix plus bonus za plnění úkolů bez omezení
* zaměstnanecký poměr nebo smlouva o obchodní spolupráci - dle dohody
* 5 týdnů dovolené

ProfesKontakt, s.r.o.

Dělnická 213/12
Praha 7

Kontaktní osoba:
Eva Sloupová