Technicko-obchodní specialista/ka Brno

Volná místa Brno Volná místa obchod a prodej Brno

Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Vloženo dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání - nejlépe zaměření na elektro.
* Praxi v technickém obchodě.
* Technické povědomí o rozvaděčích, schématech a elektrotechnice.
* Angličtinu na úrovni psát a číst e-maily a řešit komunikaci s dodavateli.
* Řidičský průkaz sk. B – občasná pracovní cesty za klienty.

Nabízíme

Hledáme energického a technicky zdatného člověka, který má zkušenosti s elektro oborem a chutí propojit technickou odbornost s obchodními aktivitami.

Tato role vyžaduje schopnost jednat s klienty na odborné úrovni, vytvářet přesné nabídky a zajišťovat plynulou koordinaci mezi obchodním a technickým týmem.

* Různorodou a zajímavou práci – každý den přináší nové výzvy.
* Osobní rozvoj a vzdělávání, včetně školení u zahraničních dodavatelů.
* Silnou technickou podporu a možnost učit se od zkušených kolegů.
* Podnětné pracovní prostředí s podporou osobní iniciativy a kreativity.
* Zázemí stabilní společnosti.
* Trvalý pracovní poměr

* Místo výkonu práce: Brno

Náplň práce

* Technická podpora obchodu: aktivní spolupráce s obchodníky při řešení technických požadavků zákazníků a poskytování odborných podkladů pro efektivní argumentaci.
* Příprava podkladů z jednání: zajišťování detailních informací o potřebách zákazníka pro další zpracování technickým týmem.
* Předávání informací technickému řediteli: komunikace mezi týmy, předávání informací z jednání a produktových specifikací pro technický vývoj.
* Získávání nových kontaktů: aktivní oslovování potenciálních klientů a rozšiřování obchodní sítě.
* Příprava nabídek a administrativa: tvorba nabídek na míru zákazníkům a správa obchodní dokumentace s důrazem na přesnost a pečlivost.
* Koordinace mezi obchodním a technickým týmem: efektivní komunikace a sdílení informací mezi týmy

Advantage Consulting, s.r.o. Brno

Kontaktní osoba:
Ing. Denisa Janatová