Obchodní manager zahraničí 70.000Kč Benešov

Volná místa Benešov Volná místa obchod a prodej Benešov

Lokalita pracoviště: Benešov, Středočeský
Vloženo dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání ekonomie, přírodní vědy
* Zkušenost s B2B prodejem min 2 roky
* Angličtin pokročilá - slovem písmem/ denní komunikace
* Aktivní řidič
* Časová flexibilita v rámci výjezdů do zahraničí

Nabízíme

Máte zkušenost se zahraničním obchodem B2B a zajímá vás oblast vývoje farmaceutických doplňku a léčiv? Jsme ryze česká firma a hledáme kolegu, který bude rozvíjet vztahy se zahraničními partnery. Čeká vás pestrá a dynamická práce s velmi zajímavým prodejním artiklem. A protože vaším cílem bude navazování vztahů se zahraničními partnery, je nutností znalost angličtiny na pokročilé úrovni.
Těšíme se na vaše CV a rádi se setkáme!

* Možnost homeoffice a pružná pracovní doba
* Případně pomůžeme i s relokací
* Telefon a notebook i k osobnímu užití
* Bonusy a prémie
* Dotované stravování
* 25 dní dovolené
* Místo výkonu práce: Dolní Dobrouč + zahraničí

Náplň práce

* Akvizice nových obchodních partnerů
* Udržování stávajících obchodních vztahů
* Výjezdy na pracovní cesty do zahraničí
* Denní komunikace v angličtině s obchodními partnery
* Práce se CRM

Advantage Consulting, s.r.o. Brno

Kontaktní osoba:
Mgr. Veronika Malinská