Store Manager pro IQOS (m/ž) Karlovy Vary

Volná místa Karlovy Vary Volná místa obchod a prodej Karlovy Vary

Plat: 42500 - 60000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Karlovy Vary, Karlovarský
Vloženo dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Máš zkušenosti s vedením týmu a jsi připraven/a posunout svou kariéru na další úroveň?
Staň se Store Managerem na prodejně IQOS, kde budeš hrát klíčovou roli v našich prodejních aktivitách, vést talentovaný tým kolegů a starat se o spokojenost našich zákazníků. Za to získáš mzdu až 52 000 Kč měsíčně, nadstandardní bonusy a příplatky, řadu benefitů a práci v prostředí, kde se budeš moct rozvíjet a růst.

co Tě v práci čeká?

* řízení každodenního provozu prodejny
* vedení a motivace prodejního týmu
* analýza prodejních dat a sestavování reportů
* implementování prodejní strategie
* rozvoj a školení týmu
* sledování výkonu týmu s cílem plnění nastavených cílů

co Ti nabídneme?

* motivační finanční ohodnocení až 60 000 Kč
* bonus na základě dosažených výsledků
* práci na hlavní pracovní poměr
* pracovat 5 dní v týdnu (je potřeba odpracovat 1 víkend v měsíci)
* 25 dní dovolené
* 4 dny pro zdraví
* nadstandardní příplatek za přesčas
* Multisport karta
* propracované zaškolení
* kontinuální vzdělávání /např. anglický jazyk nebo manažerské dovednosti/
* skvělý tým
* stabilní zázemí mezinárodní společnosti

co Tebe očekáváme?

* zkušenosti na obdobné vedoucí pozici
* silné komunikační a prodejní dovednosti
* zkušenosti s vedením a motivováním týmu
* výborné organizační schopnosti
* profesionalitu a reprezentativní vystupování
* proaktivní přístup
* schopnost řešit stresové situace
* orientace na detail

Randstad HR Solutions s.r.o.

Jungmannova 15
Praha 1

Kontaktní osoba:
Lenka Levasseur