Sales Expert pro IQOS 0,5 úvazek (m/ž) Přerov

Volná místa Přerov Volná místa obchod a prodej Přerov

Plat: 17000 - 23800 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Přerov, Olomoucký
Vloženo dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáš přivýdělek k rodičovské dovolené nebo chceš pracovat jen na poloviční úvazek? Máš rád/a práci s lidmi a umíš navazovat vztahy se zákazníky? Toužíš po dynamické práci, která každý den přináší nové výzvy? Máš již zkušenosti na obdobné pozici a svět obchodu ti není cizí?
Chceš být součástí skvělého týmu Philip Morris na prodejnách IQOS? Být v neustálém kontaktu se zákazníky a představit jim produkty nahřívaného tabáku? Tak neváhej a zašli nám životopis.

Co Tě v práci čeká?

* představení produktů IQOS a veškeré benefity, které nahřívaný tabák nabízí svým uživatelům
* komunikace s novými zákazníky a jejich registrace do systému,
* komunikace se stálými zákazníky a představování novinek IQOS
* řešení reklamací, inventur, servis zařízení a také drobná administrativa spojená s chodem pobočky
* poskytování kvalitní zákaznické péče

co Ti nabídneme?

* motivační finanční ohodnocení až 23 800 Kč
* bonus na základě dosažených výsledků
* práci na hlavní pracovní poměr
* 25 dní dovolené
* 4 dny pro zdraví
* stravenkový paušál
* nadstandardní příplatek za přesčas
* Multisport karta
* propracované zaškolení
* kontinuální vzdělávání /např. anglický jazyk nebo manažerské dovednosti/
* skvělý tým
* stabilní zázemí mezinárodní společnosti

co od Tebe očekáváme?

* zkušenosti na obdobné pozici
* silné komunikační a prodejní dovednosti
* profesionalitu a reprezentativní vystupování
* proaktivní přístup
* schopnost řešit stresové situace
* orientace na detail

Randstad HR Solutions s.r.o.

Jungmannova 15
Praha 1

Kontaktní osoba:
Lenka Levasseur