Obchodní zástupce pro Ústecký kraj Ústí nad Labem

Volná místa Ústí nad Labem Volná místa obchod a prodej Ústí nad Labem

Lokalita pracoviště: Ústí nad Labem, Ústecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledá se akční a energický obchodní zástupce pro prodej rychloběžných průmyslových vrat.
Společnost, která vyvýjí, vyrábí a prodává nejkvalitnější průmyslová vrata na světe rozšiřuje obchodní lokalitu v ÚSTECKÉM KRAJI.

- samostatnost, flexibilitu a skvělé komunikační dovednosti
- týmového hráče
- máte zkušenosti s obchodem a technickým produktem
- technika Vás baví a technická dokumentace pro Vás není problém

Nabízíme

- region, stávající zákazníky i obchodní kontakty, které Vám předají kolegové z prodejního oddělení
- služební auto s použitím i pro soukromé účely a moderní techniku potřebnou pro práci v terénu nebo z domova. ·
- fixní plat + rostoucí provize z Vašich tržeb a zisku + bonusy z nově uzavřených zakázek

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Náplň práce

- pomáhat klientovi vyřešit jeho provozní a logistické problémy
- navrhovat individuální řešení v oblasti průmyslových vrat, neprodáváme z katalogu
- zodpovídat za svůj region a možnost vytvářet dlouhodobé zákaznické vztahy
- každodenně návštěvovat současné nebo nové zákazníky z různých průmyslových oborů
- prodávat špičkové výrobky, za kterými stojí německé technologie a perfektní český servis
- budete součástí týmu, který si vytváří své marketingové a prodejní strategie

ManpowerGroup s.r.o.

Na Florenci 2116/15
Praha 1
Česko

Kontaktní osoba:
Eva Radoňová