Obchodně-technický manažer pro export Zlín

Volná místa Zlín Volná místa obchod a prodej Zlín

Lokalita pracoviště: Zlín, Zlínský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Technické vzdělání
* Zkušenosti na obchodně-technické pozici
* Schopnost nadchnout svým projevem obchodní partnery
* Motivace pro výsledky a plnění obchodních cílů
* Komunikativní angličtinu

Nabízíme

Máte vášeň pro obchod a chuť pracovat s technologiemi, které mění budoucnost dopravy? Chcete pečovat o stávající klienty a zároveň rozšiřovat naše pole působnosti nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí?

Nabízíme jedinečnou příležitost stát se součástí týmu, který se podílí na inovativních řešeních pro dopravu a silniční technologie. Jsme lídrem na trhu a hledáme obchodníka, který se nadchne pro naše produkty a posune nás ještě dál!

* Zaškolení a následná možnost 100% home office
* Zapojení do světových projektů, které ovlivňují budoucnost dopravy
* Technické školení na míru a firemní výuka jazyků
* Konkurenceschopnou mzdu a bonusy závislé na vašem výkonu
* 5 týdnů dovolené
* Závodní stravování
* Pružnou pracovní dobu

* Místo výkonu práce: Zlín

Pokud jste připraveni posunout svou kariéru a stát se součástí inovací v dopravních technologiích, dejte nám vědět!

Náplň práce

* Vedení obchodně-technických jednání s klienty, tvorba nabídek do tendrů a podepisování kontraktů na veřejné zakázky
* Navrhování řešení pro chytré křižovatky, parkovací systémy, vážení za jízdy a detekci přestupků
* Spolupráce s produktovými specialisty na vývoji nových technologických řešení.
* Účast na veletrzích a prezentace našich produktů
* Zodpovědnost za růst obratů a zisků ve svěřených regionech

Advantage Consulting, s.r.o. Brno

Kontaktní osoba:
Ing. Denisa Janatová