Testovací elektro technik (OD 40.000 KČ) Nový Jičín

Volná místa Nový Jičín Volná místa výroba Nový Jičín

Lokalita pracoviště: Nový Jičín, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ vzdělání obor elektrotechnika - výhodou
* Praxe na obdobné pozici
* Vyhláška 50 - §6
* Základní znalost AJ

Nabízíme

Chcete být součástí dynamického týmu a hrát klíčovou roli v oblasti elektrotechniky? Máte elektro vyhlášku, smysl pro detail, systematičnost a vysokou míru přesnosti? ANO? Zašlete nám Váš životopis!

Mezinárodní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:
TESTOVACÍ ELEKTRO TECHNIK (OD 40.000 KČ)

* 5 týdnu dovolené
* Dotované stravování
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Firemní teambuildingy
* Jednosměnný provoz

* Lokalitu: okres Nový Jičín

Náplň práce

* Komplexní konfigurace a kalibrace zařízení pro provádění laboratorních testů našich produktů
* Detailní interpretace výsledků jednotlivých testů a sestavení reportů - i v anglickém jazyce
* Spolupráce s externími dodavateli pro měření a analýzu
* Manipulace s PLC systémy a programy pro automatizaci testování a sběr dat

Advantage Consulting, s.r.o. Olomouc

Kontaktní osoba:
Aneta Jurková