Operátor/ka výroby | nástup ihned | 135,- až 180,-/hod. Štěnovice

Volná místa Štěnovice Volná místa dělnické profese Štěnovice

Plat: 135 - 180 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Štěnovice, Plzeňský
Vloženo před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáte fajn práci v klidném a čistém prostředí? Přesně takovou pro Vás máme!
Do společnosti ve Štěnovicích u Plzně sháníme zkušené i nezkušené operátory výroby na kvalifikované i nekvalifikované pozice. Předchozí praxe není nutná, tudíž je tato pracovní pozice vhodná i pro absolventy a osoby bez praxe.

Požadujeme:
- manuální zručnost
- spolehlivost
- ochotu pracovat ve stoje
- ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

Nabízíme:
- náborový příspěvek 2000,-
- mzdu 135,- až 180,- na hodinu
- práci v čistém prostředí s klidným kolektivem
- osmihodinové směny od pondělí do pátku
- volné víkendy
- možnost ubytování
- možnost týdenních záloh
- dopravu z Plzně zdarma

Triangle Recruitment CZ s.r.o.

Sady Pětatřicátníků 23
Plzeň

Kontaktní osoba:
Pobočka Plzeň