Lakýrník/ obsluha lakovací linky Chomutov

Volná místa Chomutov Volná místa strojírenství Chomutov

Lokalita pracoviště: Chomutov, Ústecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Technické vzdělání výhodou
* Zkušenost s obsluhou automatických linek ideálně z procesu práškového lakování
* Spolehlivost, učenlivost
* Ochota práce na směny

Nabízíme

* Práce v novém moderním závodě
* 3 směnný provoz (37,5h/týden)
* 25 dní dovolené
* Zaměstnanecké benefity
* Mzda dohodou dle pracovních zkušeností
* Po 6 měsících pracovního poměru pod agenturou převod do kmene

Náplň práce

Pro našeho významného klienta hledáme obsluhu lakovací linky.
* Obsluha automatické lakovací linky (práškové lakování) včetně zavěšování a skládání dílů po lakování.
* Vizuální kontrola nalakovaných dílů v souladu s pracovními pokyny.
* Po sejmutí lakovaných dílů, přiřazení k přepravě a balení, aby se předešlo poškození během přepravy, nebo jejich položení na přepravní rám a jejich přeprava do meziskladu.
* V případě potřeby oprava malých povrchových vad , odstranění přebytečného prášku z povrchů pomocí průmyslového vysavače.
* Spoluúčast na čištění lakovací linky a lakovací kabiny.
* Obsluha portálových jeřábů a kladkostrojů pro manipulaci s díly.

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Kontaktní osoba:
Nataliie Melnychenko