Operátor CNC | Pardubice | i absolventi

Volná místa Pardubice Volná místa ostatní Pardubice

Plat: 30000 - 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Požadavky:

- Vyučení v oboru zámečník nebo obráběč kovů (SOŠ/SOU)
- Zkušenosti s CNC stroji jsou vítány
- Přesnost, pečlivost a odpovědnost
- Ochota práce na směny

Nabízíme

- Náborový příspěvek 20.000,-Kč
- Příspěvek na dopravu až 3.600, -Kč
- Obědy s příspěvkem zaměstnavatele ve výši 55% z ceny jídla ve firemní jídelně
- Bonus za extra směnu = 500,-Kč
- Nadstandartní příplatky za noční a víkendové směny
- Příspěvek 5% na penzijní připojištění po 1 roce
- Odměna za doporučení nového zaměstnance 10.000,-Kč
- Zlevněné volání po 1 roce
- Věrnostní bonusy a odměny při životním jubileu

Náplň práce

Chtěl by ses naučit obsluhovat CNC stroje nebo takovou práci hledáš, protože Tě baví?

Co by pozice obnášela?

- Obsluha CNC stroje bez nutnosti programování
- Monitorování a kontrola procesu výroby
- Dodržování bezpečnostních a kvalitativních standardů

Grafton Recruitment s.r.o.

Palladium, Na Poříčí 3a
Praha 1

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227