Provozní elektroúdržbář Bohumín

Volná místa Bohumín Volná místa ostatní Bohumín

Plat: 39000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Bohumín, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- střední odborné vzdělání elektro zaměření
- platné oprávnění dle vyhlášky č. 50/78 Sb., § 5 a více
- elektrotechnickou znalost, znalost čtení v elektro dokumentaci
- základní znalosti řízení el. motorů, PLC, způsobů odměřování poloh
- základní znalosti měřící a regulační techniky
- schopnost samostatného rozhodování a plánování práce
- manuální zručnost, ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na životní nebo penzijní pojištění
- dotovaná strava
- závodní stravování
- motivační bonus 2000,- Kč za každý odpracovaný měsíc s plným pracovním fondem
- slevy u našich obchodních partnerů

Náplň práce

Máte elektrotechnické znalosti a zkušenosti?
Máte platné oprávnění dle vyhlášky č. 50/78 Sb., § 5 a více?

Náplň práce:
- odstraňování závad na elektrickém zařízení se složitým ovládáním a elektronickým řízením (výměna snímačů, el. motorů atd.)
- práce na unifikovaných a termočlánkových analogových signálech, tlakových snímačích, plynových zařízení a na jejich seřízení.

Grafton Recruitment s.r.o.

Palladium, Na Poříčí 3a
Praha 1

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227