Obchodní a technický talent v jednom? Hledáme právě Vás (80 - 120.000 Kč) Uherské Hradiště

Volná místa Uherské Hradiště Volná místa technika a elektrotechnika Uherské Hradiště

Plat: 80000 - 120000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Uherské Hradiště, Zlínský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Alespoň základní vzdělání v oboru Elektrotechniky nebo souvisejícím oboru
* Troufnete si v budoucnu na domluvu se zákazníkem v angličtině - rozvoj do zahraničí
* Zkušenosti s prodejem a technickou podporou v oblasti průmyslové automatizace a řízení procesů
* Výborné komunikační schopnosti a schopnost řešit problémy
* Aktivní přístup k řešení zákaznických požadavků a přání
* Schopnost práce v týmu a samostatnost
* Dobrá znalost práce s MS Office

Nabízíme

* Práce v rychle rostoucí společnosti
* Příležitost rozvíjet své dovednosti v oblasti prodeje a technické podpory
* Konkurenceschopný plat a bonusový systém
* Služební vůz a nástroje potřebné pro výkon práce
* Školení a možnost růstu v oboru

Náplň práce

Hledáme Obchodně-technického zástupce, který bude mít klíčovou roli v naší společnosti. Hledáme někoho, kdo se bude starat o komunikaci se zákazníky a technickou podporu pro naše produkty. Pokud máte alespoň základní vzdělání v oboru Elektrotechniky, zkušenosti s obchodním a technickým zázemím a zájem o technologické inovace, tato pozice může být pro vás tou pravou.

* Komunikace se zákazníky ohledně našich produktů a jejich technické podpory
* Prodej našich produktů a služeb našim stávajícím a novým zákazníkům
* Zjišťování potřeb zákazníků a poradenství ohledně vhodného řešení
* Identifikace nových obchodních příležitostí
* Spolupráce s technickým týmem pro řešení technických dotazů zákazníků
* Příprava nabídek a vyjednávání s partnery a zákazníky
* Účast na konferencích a veletrzích pro prezentaci naší společnosti a produktů

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Křenová 531/69a
Brno

Kontaktní osoba:
Kateřina Kočková   +420 602 335 781