Experti pro sklad - nástup 33-35 000 + příplatky Brno

Volná místa Brno Volná místa obchod a prodej Brno

Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Máte výuční list nebo SŠ
* Ve skladu se pohybujete již několik let
* Umíte s manipulační technikou
* Znalost práce na PC (SAP výhodou)
* Zodpovědnost a schopnost pracovat samostatně

Nabízíme

Pokud je Vaším přirozeným prostředím sklad, kde se pohybujete ladně, a to nejen po svých, ale i za pomoci manipulační techniky, a přesun materiálu máte v malíku – jste ten, koho hledáme! A protože u nás se nezastavíme, počítejte s nepřetržitým provozem a 12hodinovými směnami – den i noc se u nás nese ve znamení akce!

Jsme na Vás připraveni s balíkem výhod, férovou mzdou a super kolektivem profesionálů.

Pošlete životopis ještě dnes na sevcikova@acjobs.cz

* Nadstandardní příplatky
* Potěšíme Vás pravidelnými prémiemi
* Příspěvek na dopravu do práce až 3000 Kč, abyste nemusel/a zbytečně zatěžovat svůj rozpočet.
* Stravenky a možnost využívat závodní kantýnu
* Cafeterie s body, které můžete využít na léky, optiku, cestování a tak
* Multisportka musí být
* Myslíme i na Vaši budoucnost - příspěvek na penzijní připojištění ve výši 2 % z hrubé mzdy.
* Zvýhodněné mobilní tarify, které můžete sdílet i s rodinou a přáteli
* 25 dní dovolené pro zasloužený odpočinek.
* Doprava z centra Brna
* Důkladné zaškolení a kompletní adaptační program pro hladký start
* Stabilitu a jistotu v práci, kterou vám nabízíme
* Firemní akce různých druhů

Náplň práce

* Zásobování výroby materiálem a surovinami.
* Práce v interním systému SAP.
* Kontrola skladového materiálu – množství, kvalita, expirace.
* Pravidelná inventarizace skladu.

Advantage Consulting, s.r.o. Brno

Kontaktní osoba:
Bc. Markéta Ševčíková