Obchodní zástupce - pracovní oděvy (m/ž) České Budějovice

Volná místa České Budějovice Volná místa obchod a prodej České Budějovice

Lokalita pracoviště: České Budějovice, Jihočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Jsi komunikativní a týmový hráč? Chceš získat práci, ve které za tebou budou vidět výsledky a dostaneš možnost ovlivnit svou mzdu? Rodinná společnost, specializující se na prodej pracovních oděvů, textílií a textilní management, rozšiřuje tým o Obchodní zástupce (m/ž). Rozšiřuj zde své cenné zkušenosti z obchodního prostředí!

náplň práce:
* prodej produktů a služeb našim klientům (B2B)
* obchodní schůzky, setkávání se s klienty, cestování po svěřeném regionu
* podpora od obchodní asistentky s akviziční činností
* sjednání zakázky po její předání na realizaci

co vám nabídneme
* práci na plný úvazek
* bonusy a prémie - možnost ovlivnit svou mzdu
* 13. plat
* služební automobil a telefon
* využití home office
* 25 dní dovolené, sick days
* příspěvek na penzijní/životní pojištění
* multisport kartu
* stravenky
* účast na zahraničních konferencích

co od vás očekáváme
* SOU nebo SŠ vzdělání s maturitou
* zkušenosti s obchodní činností, akvizicemi
* aktivní řidič sk. B
* obchodní dovednosti, komunikativnost, drive
* tah na branku

jak se přihlásit

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, neváhejte mi zaslat svůj životopis. Jakmile jej prostuduji, budu Vás kontaktovat a vše společně probereme.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.
Budu se na Vás těšit
Kristýna Karásková
T: +420 705 866 709
Jungmannova 26/15, 110 00 Praha 1

Randstad HR Solutions s.r.o.

Jungmannova 15
Praha 1