Key Account Manager Karlovy Vary

Volná místa Karlovy Vary Volná místa obchod a prodej Karlovy Vary

Lokalita pracoviště: Karlovy Vary, Karlovarský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, významného francouzského specialistu na atraktivní zaměstnanecké benefity a motivační programy, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Key Account Manager.

Náplň práce:
* Budování a udržování dlouhodobých vztahů s klíčovými obchodními partnery v regionech Tachov, Cheb, Karlovy Vary, Teplice, Plzeň-sever, Chomutov, Sokolov, Louny
* Vyhledávání nových obchodních příležitostí a navazování partnerských vztahů
* Aktivní prodej produktů a služeb v oblasti zaměstnaneckých benefitů a motivačních programů

Požadujeme:
* Minimálně SŠ vzdělání
* Praxi na obdobné pozici
* PC dovednosti (MS Office, CRM výhodou)
* ŘP sk. B
* Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
* Schopnost budovat vztahy a inspirovat zákazníky svým prodejním umem
* Samostatnost, houževnatost a systematičnost v hledání příležitostí
* Zájem o digitální a inovativní prostředí

Nabízíme:
* Práci na HPP
* Flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova
* Odborná školení, notebook, telefon
* Platové ohodnocení s prémiemi dle výkonu
* Služební vůz i k osobnímu využití
* 5 týdnů dovolené
* Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem (180 Kč/den)
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Benefity v hodnotě 20 000 Kč ročně prostřednictvím cafeterie
* Smlouvu na dobu neurčitou
* Místo výkonu práce: Regiony Tachov, Cheb, Karlovy Vary, Teplice, okresy Plzeň-sever, Chomutov, Sokolov, Louny

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Na Kozačce 1289/7
Praha 2 - Vinohrady

Kontaktní osoba:
personální konzultant