Seřizovač strojů - nástup ihned (33-39.000 KČ) Žďár nad Sázavou

Volná místa Žďár nad Sázavou Volná místa výroba Žďár nad Sázavou

Lokalita pracoviště: Žďár nad Sázavou, Vysočina
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Vyučení nebo praxe strojírenského směru
* Zkušenosti z výrobní společnosti
* Orientaci v technické dokumentaci
* Ochotu pracovat ve třísměnném provozu
* Samostatnost a pečlivost

Nabízíme

Máte zkušenosti z výrobní společnosti s obsluhou nebo seřizováním strojů? Nevadí Vám práce na 3směnný provoz? Výborně! Tak mi zašlete životopis a pracujte na pozici:

SEŘIZOVAČ STROJŮ - NÁSTUP IHNED (33-39.000 KČ)

* 25 dní dovolené
* Příspěvek na stravování
* Příspěvek na dopravu
* Příspěvek na penzijní pojištění
* Stabilní práci v mezinárodní společnosti
* Nástup možný IHNED

* Lokalita: region Bystřice nad Pernštejnem

Náplň práce

* Opravy a seřizování výrobních strojů
* Opravy a udržování nástrojů
* Evidování technických dat, práce s počítačem
* Používání technické dokumentace

Advantage Consulting, s.r.o. Brno

Kontaktní osoba:
Bc. Marie Pomykalová