Skladník na 1 směnu – i bez praxe (až 34.000 Kč) #2345 Šlapanice

Volná místa Šlapanice Volná místa automobilový průmysl Šlapanice

Plat: 30000 - 34000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Šlapanice, Jihomoravský
Vloženo před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* praxe v oboru výhodou
* samostatnost, spolehlivost a pečlivost
* řidičské oprávnění na VZV – pokud Vám propadlo, zařídíme obnovu
* práce s PC a čtečkami čárových kódů

Nabízíme

* náborový příspěvek až 20 000,-Kč (pouze když se uchazeč přihlásí sám na inzerát, NE při samotném oslovení HR oddělením)
* práce na jednu směnu od 6:00 hod do 14:30 hod, 1x za 3 týdny mezi směna od 9:00 hod do 17:30 hod.
* závodní stravování nebo stravenky
* 25 dní dovolené
* perspektivní a stabilní zaměstnání
* odborné vzdělávání a osobní rozvoj
* firemní akce
* odměny k jubilejním životním nebo pracovním výročím
* lokalita: Brno Šlapanice

Náplň práce

* práce ve skladu plastových výrobků
* manipulace s materiálem mezi skladem a výrobou
* příjem hotové výroby, nakládání do kamionů
* práce na VZV
* příprava zboží pro expedici
* skládání zboží z kamionů a uskladnění do regálů
* práce na ranní směnu + cca jeden týden v měsíci odpolední směna (9 – 17:30)

Jobs Contact Personal, s.r.o.,

Křenová 69A
Brno

Kontaktní osoba:
Dominika Jechová