Administ. pracovnice techn. přípravy výroby (až 35.000Kč) #2344 Hněvotín

Volná místa Hněvotín Volná místa administrativa Hněvotín

Plat: 32000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Hněvotín, Olomoucký
Vloženo před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• SŠ vzdělání
• Samostatnost, důslednost, pečlivost
• Dobré komunikační schopnosti
• Aktivní znalost anglického jazyka

Nabízíme

• zaškolení do problematiky, zázemí moderní a stabilní firmy
• garance výplatního termínu
• 25 dní dovolené
• příspěvek na stravování
• sociální výhody
• práce v dobrém kolektivu
• lokalita: Hněvotín

Náplň práce

• Vypracování a evidence dokumentace pro realizaci zakázek
• Práce s návody k nástavbám
• Archivace kompletní výkresové dokumentace zakázek
• Evidence platných osvědčení a technických povolení prováděných nástaveb
• Zpracování podkladů pro schvalování výrobků
• Sledování aktuálních legislativních a technických předpisů a norem

Jobs Contact Personal, s.r.o.,

Křenová 69A
Brno

Kontaktní osoba:
Dominika Jechová