Disponent/ka mezinárodní dopravy (od 40.000Kč) #2340 Děčín

Volná místa Děčín Volná místa administrativa Děčín

Plat: 40000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Děčín, Ústecký
Vloženo před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Vzdělání – SŠ s maturitou
* Výborná znalost němčiny slovem i písmem
* Praxe na dané pozici výhodou
* Schopnost efektivní komunikace a profesionální vystupování
* Týmový hráč s organizačními schopnostmi

Nabízíme

* Nástupní mzda 40.000,- Kč hrubého
* 25 dní dovolené pro regeneraci
* Firemní stravování – plně hrazené obědy
* Práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
* Podpora kolegů a pozitivní pracovní atmosféra
* Lokalita: Děčín

Náplň práce

* Plánování a organizace mezinárodních přeprav
* Denní komunikace s klienty, dopravci a partnery v němčině
* Řešení případných problémů při přepravě a navrhování efektivních řešení
* Administrativní činnosti spojené s přepravou a vedení potřebné dokumentace

Jobs Contact Personal, s.r.o.,

Křenová 69A
Brno

Kontaktní osoba:
Dominika Jechová