Vedoucí obchodního týmu (telesales) - cz&sk - Karlín Praha

Volná místa Praha Volná místa obchod a prodej Praha

Plat: 60000 - 75000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme vedoucí/ho telemarketingového týmu o 10 členech.

Uvítáme kandidáta nebo kandidátku se zkušenostmi z obdobné pozice.

Na co se můžete těšit?

* na fixní mzdu cca 65-70.000 Kč (k jednání dle zkušeností)
* 6 týdnů dovolené, příspěvek na penzijko 2000 Kč/měsíc
* dlouhodobou spolupráci na HPP
* na fajn partu lidí
* na výbornou dostupnost do kanceláře v Karlíně

Co od Vás očekáváme?

* zkušenosti z obdobné pozice cca 3 roky
* zkušenosti s prodejem
* základní znalost AJ a výbornou znalost ČJ
* výborné komunikační dovednosti

Co budete dělat?

* postaráte se o vedení telemarketingového týmu o 10 lidech
* budete zodpovídat za plnění prodejního plánu, motivaci a rozvoj operátorů
* budete spolupracovat s dalším odděleními společnosti
* budete zpracovávat reporty pro vedení a administrativu
* budete komunikovat se zákazníky
* zastoupíte manažera call centra a vedoucího zákaznického servisu

ProfesKontakt, s.r.o.

Dělnická 213/12
Praha 7

Kontaktní osoba:
Bc. Romana Koudelková   736 482 328