Asistent regionálního ředitele Klatovy, Plzeň

Volná místa bankovnictví a finanční služby Klatovy, Plzeň

Plat: 150 - 200 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Klatovy, Plzeň, Plzeňský
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

hledám osobnost charizmatickou a komunikativní, výkonnostně orientovanou, čestnou a poctivou, s motivací a silnou vizí, s alespoň středoškolským vzděláním, vysokoškolské vzdělání je výhodou
preferuji osobnost se zálibou v sociálních sítích

Nabízíme

vyspělou firemní kulturu,
kariérovou a příjmovou příležitost,
možnost nastartovat kariéru pro ty, co odpovídají kandidátskému profilu,
povýšíte svou kariéru na vyšší úroveň,
flexibilní pracovní dobu po zapracování,
získáte pro sebe více času a svobody,
vhodné jako brigáda při studiu,
časová náročnost - 10-15 hodin/týden

Náplň práce

péče o profil na sociálních sítích,
budování osobního brandu,
vedení osobního kalendáře,
personalistika
spolupráce s odborným personálem,
aktivní sebevzdělávání prostřednictvím firmou zajištěných seminářů a školení,
pravidelný reporting, související administrativy,

Willwin, s.r.o.

Randova 204
Klatovy

Kontaktní osoba:
Mgr. Jiří Jánský   777677719