Pracovník pokladny v Burgeru Praha 4- odpolední směny. Praha 4, Michle, Teplárna Michle

Volná místa gastronomie Praha 4, Michle, Teplárna Michle

Plat: 140 - 150 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Praha 4, Michle, Teplárna Michle, Hlavní město Praha
Vloženo před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

● časová flexibilita - odpolední směny 17:00-01:00
● pozitivní přístup k práci a spolehlivost

Nabízíme

● Mzda 140 - 150,-Kč/hod. dle odpracovaných hodin
● Možnost týdenních záloh
● Zvýhodněné jídlo a pití
● Přátelský kolektiv
● Odměny za doporučení kamaráda
● Odměny za zaměstnance měsíce
● Kariérní růst- možnost vedení směny
● Nástup ihned
● Příjemnou a dlouhodobou spolupráci práci

Náplň práce

Rádi vás vše naučíme a zaškolíme. Žádné velké požadavky nemáme zkuste být součástí našeho přátelského týmu!!!! Neváhejte se nám ozvat. Nabízíme dlouhodobou spolupráci. A směny vždy dle předešlé domluvy sháníme však na odpolední směny 17:00-01:00.

● Obsluha pokladny
● Výdej občerstvení
● Podávání nápojů

MSG - Job

Kontaktní osoba:
Karolína Horová   +420606664206