Operátoři výrobní linky (muži i ženy) – příspěvek na dojíždění Prostějov

Volná místa Prostějov Volná místa dělnické profese Prostějov

Plat: 29000 - 32000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Prostějov, Olomoucký
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• spolehlivost, zodpovědnost
• manuální zručnost
• zkušenosti z výrobní firmy – výhodou

Nabízíme

• práce je na HPP přímo v kmeni výrobní společnosti
• jedná se o nenáročnou práci v čistém a moderním prostředí
• nabízíme 25 dní dovolené
• poskytujeme příspěvek na stravování, flexipassy a další benefity
• po zaškolení Vám navýšíme mzdu
• nabízíme nadstandardní příplatky
• parkování je zajištěno přímo v areálu firmy, k dispozici je kolárna
• samozřejmostí je velmi dobrá dopravní dostupnost prostřednictvím MHD
• přispíváme na dojíždění

Pracoviště: Prostějov
Nástupní mzda: 27.000 + příplatky za směnnost
Mzda po zkušební době: 30.000 + příplatky za směnnost
Nástup: dle dohody
Směnnost: 12/hod směny – denní/noční – víkendy jsou volné

Náplň práce

• manipulace s materiálem
• obsluha strojů
• vizuální kontrola kvality
• balení výrobků

GASL CZ s.r.o. pobočka Prostějov

Nerudova 599/31
Prostějov

Kontaktní osoba:
Bc. Olga Čeřovská   773 447 453