Účetní - Šlapanice

Volná místa Šlapanice Volná místa ekonomie/ekonomika Šlapanice

Lokalita pracoviště: Šlapanice, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, dynamickou mezinárodní společnost, která se specializuje na výrobu tlakových ventilů pro náročné provozy v tepelné energetice a chemickém průmyslu, hledáme novou kolegyni, či kolegu na pozici Účetní.

Náplň práce:
* Vedení účetní agendy
* Provádění měsíčních/ročních závěrek
* Monitoring a revize účetních postupů a pravidel, zodpovědnost za správnost, včasnost a úplnost účetnictví
* Evidence a správa účetních nesrovnalostí
* Dodržování daňového kalendáře a správa daňové evidence ve spolupráci s daňovými poradci

Požadujeme:
* SŠ/VŠ ekonomického směru
* Znalost anglického jazyka pro interní komunikaci (firemní jazyk), převážně písemná forma
* Schopnost a ochotu učit se nové věci
* Proaktivní přístup
* Samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:
* Osobní a profesní rozvoj, zajímavou a pestrou práci
* Bonusy nad rámec základní mzdy
* Zázemí silné nadnárodní společnosti
* Flexibilní pracovní dobu (pevné jádro 9 - 14 hodin), možnost pravidelných home office
* Příjemný bonus - dotované stravování na pracovišti, ovoce nebo zmrzlina k obědu zdarma a třeba i sportovní den pro zaměstnance
* Kanceláře: Brno - Šlapanice - CTPark Brno South, parkovací místo před okny nebo zastřešená kolárna

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Na Kozačce 1289/7
Praha 2 - Vinohrady

Kontaktní osoba:
personální konzultant