Vedoucí ekonomického úseku (m/ž) Hradec Králové

Volná místa Hradec Králové Volná místa ekonomie/ekonomika Hradec Králové

Plat: 25000 - 65000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Hradec Králové, Královéhradecký
Vloženo před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• Vzdělání - vysokoškolské ekonomického zaměření (magisterské nebo bakalářské)
• znalost práce na PC (Word, Excel)
• předpoklad zkušenosti se správou rozpočtu, ve školství nebo u příspěvkových organizací výhodou;
• schopnost analytického a koncepčního myšlení orientace ve vedení administrativních agend a (v ekonomických SW zaučíme)
• ochota dále se vzdělávat
• dobré komunikační a organizační schopnosti
• trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B.
• Jazykové znalosti : Český jazyk

Nabízíme

• příspěvek na stravování
• příspěvek na penzijní pojištění
• pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• k tabulkovému platu (10. plat. třída a příslušný stupeň pro nepedeg. pracovníky školství) 30 000 – 40 000 Kč na základě hodnocení nadstandardní kvartální odměny a osobní ohodnocení
• počáteční zapracování s předchozím kolegou
• přátelský kolektiv a atmosféra celé organizace
• pružná denní pracovní doba po-pá
• pracovní smlouvu (hpp)
• Délka prac. poměru na dobu neurčitou (po prvním půlroce)
• nástup možný od 1.10.2024 (nebo dle dohody).

Náplň práce

• Sestavování rozpočtu organizace, jeho sledování, projednávání a zúčtování plnění rozpočtu s rozpočtujícím orgánem.
• Zajišťování realizace příjmových a výdajových stránek rozpočtu včetně návrhu na opatření při jejich neplnění.
• Měsíční kontrola hospodaření.
• Navrhování, přijímání a projednávání rozpočtových změn.
• Sledování a evidování pohybu a stavu finančních prostředků. Provádění platebního a zúčtovacího styku s bankou. Samostatné účtování na úseku finančních prostředků a zdrojů.
• Zpracování výkazů (účetní a statistické).
• Zpracování návrhů vnitřních předpisů nebo norem.
• Zabezpečování odborných metodických činností v oblasti účetnictví.
• Zajišťování finanční kontroly v rozsahu daném směrnicí školy k zabezpečení zákona o finanční kontrole.
• Zpracování rozborů, výkazů, rozpočtů a kalkulací, sestavování střednědobého ekonomického plánu inventarizace majetku.

CRI ameba.eu, s.r.o.

Počernická 699/62, Malešice
Praha 10

Kontaktní osoba:
Ilona Goby   +420 606 374 861