Operátorka/operátor v elektrotechnice Chomutov

Volná místa Chomutov Volná místa technika a elektrotechnika Chomutov

Plat: 24980 - 28980 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Chomutov, Ústecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Dokončené vyučení
Praxe ve výrobě výhodou.
Zkušenosti u jednoho zaměstnavatele alespoň 2 roky ( neplatí u absolventů)
Manuální zručnost
Spolehlivost

Nabízíme

Rámcové finanční ohodnocení: od 24980,-Kč
Osobní odměny až 4.000,- a další finanční ,ale i atraktivní nefinanční benefity.
Možnost stravenek, nebo závodního stravování.
Po zaučení _možný nárůst mzdy.
Pokud Vás nabídka zaujala, zasílejte své životopisy.

Náplň práce

Osazování desek plošných spojů. Je to velmi drobná manuální práce s důrazem na pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost. U práce se většinu času sedí.
2 směnný provoz _ R/O_ pondělí až pátek.
Zvýhodněná autobusová doprava z Chomutova a Jirkova _ firemní autobus.

Lidé a Příležitosti s.r.o.

Roháčova 1637/88
Praha 3

Kontaktní osoba:
k.rejman@prilezitosti.cz