Tavič – operátor ve strojní výrobě (až 240 Kč/hod) Žďár nad Sázavou

Volná místa Žďár nad Sázavou Volná místa strojírenství Žďár nad Sázavou

Lokalita pracoviště: Žďár nad Sázavou, Vysočina
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pečlivý přístup k práci, spolehlivost a ochotu pracovat ve třísměnném provozu.
Zkušenost na obdobné pozici výhodou
Základní práce na PC.

Nabízíme

dlouhodobou spolupráci na HPP ve stabilním podniku
jistotu zaměstnání na několik let
hrazené ubytování v blízkosti pracoviště
kariérní postup
zálohy ze mzdy
možnost přesčasových hodin
mzda až 240 Kč/hod (dle pracovního zařazení)

Náplň práce

Příprava a vyžíhání skořepin pro odlévání dle technologických a licích předpisů.
Obsluha vakuové pece.
Kontrolování dodržování technologických postupů.
Manipulace s materiálem a polotovary potřebnými pro výrobní proces.
Správné manipulování se skořepinami, odlitky a filtry.
Dodržování technologických postupů.
Práce ve třísměnném provozu s volnými víkendy.

Markmont s.r.o

Mariánske Náměstí 100/12
30100 Ostrava

Kontaktní osoba:
Aneta Červinková   +420 608660172