Elektrikář / ka (1sm provoz) Ústí nad Orlicí

Volná místa Ústí nad Orlicí Volná místa automobilový průmysl Ústí nad Orlicí

Lokalita pracoviště: Ústí nad Orlicí, Pardubický
Aktualizováno před 10 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

SOU/SŠ technického směru
vyhláška "50” dnes NV 194/2022 Sb může být i propadlá, zajistíme obnovení
praxe výhodou
manuální zručnost
pečlivost a samostatnost

Nabízíme

mzdu odpovídající dané pozici.
50.000 Kč náborový příspěvek (25.000 po zkušební době a 25.000 po roce zaměstnání).
roční bonusy
příspěvky při pracovních a životních výročích
příspěvek na oběd
příspěvek na penzijní připojištění
výhodný telefonní tarif
benefitní karta pro podporu zdravého životního stylu
příjemné pracovní prostředí nové haly
stabilní zázemí rostoucí společnosti
nadstandardní volno při důležitých osobních situacích

Náplň práce

zapojování průmyslových rozvaděčů ve výrobě
kontrola správnosti provedení dle schématu
odborná realizace zakázkové výroby průmyslových rozvaděčů
jednosměnný provoz 6:00- 14:30 hod (po domluvě lze nástup do práce posunout)

Etimos Human s.r.o.

Žukovského 888/2
Praha 6

Kontaktní osoba:
Silvia Slosarčiková   +420 608 284 515