Obsluha nářezového centra Jindřichův Hradec

Volná místa Jindřichův Hradec Volná místa dělnické profese Jindřichův Hradec

Lokalita pracoviště: Jindřichův Hradec, Jihočeský
Vloženo před 11 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• Příjemné vystupování a dobrá schopnost komunikace.
• Schopnost pracovat samostatně a efektivně.
• Uživatelská znalost práce na PC.
• Nadšení a ochota k dalšímu sebevzdělávání.

Nabízíme

• U nás se můžeš těšit na práci v menším příjemném kolektivu s individuálním přístupem ke každému zaměstnanci.
• Jedná se o práci na naší základně v Jindřichově Hradci v jednosměnném provozu (pondělí - pátek).
• K práci ti poskytneme vše potřebné. Denně se budeš setkávat s novými lidmi a budeš mít prostor pro seberealizaci. Jsme otevření tvým nápadům pro zlepšení chodu našeho obchodu.

Náplň práce

• Výroba nábytkových dílců
• Práce na CNC strojích Holzma (formátovací pila) a Brandt (olepovačka)
• Optimalizace nářezových plánů na vlastním softwaru
• Pravidelná komunikace se zákazníky i dodavateli.

CRI ameba.eu, s.r.o.

Počernická 699/62, Malešice
Praha 10

Kontaktní osoba:
Eva Uchytilová   +420 601 166 171