HR Consultant/Headhunter - celá ČR Praha

Volná místa Praha Volná místa obchod a prodej Praha

Plat: 50000 - 100000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 10 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- samostatnost a zodpovědnost
- předchozí praxe v agentuře nebo náboru velkou výhodou
- obchodní myšlení a drive
- schopnost improvizace
- komunikativní dovednosti

Nabízíme

- volnost, volnost a ještě jednou volnost
- bude čistě na Tobě, s kým budeš spolupracovat, a jak uřídíš své obchodní případy
- podporu vedení a kolegů
- skvělý a stabilní tým
- zázemí stabilní společnosti
- neomezené možnosti výdělku, které budou záviset jen na Tvém umu a výsledcích. Rozhodně neslibujeme 100 tis měsíčně za nic.
- žádné targety, které Ti jsou předloženy, target si nastavíš ve své hlavě podle Tvých preferencí
- práce z homeoffice, horské louky, z pláže, zkrátka odkud to máš nejradši
- dlouhodobou spolupráci - forma je o dohodě

Náplň práce

Chceš se realizovat v oblasti náborů?
Baví Tě být v kontaktu s klienty a manažery hledající nové výzvy?
Už Tě nebaví směrnice, vytvořené targety a nudné porady?
Pokud chceš dělat nábory po svém, napiš nebo zavolej a řekneme si víc :-)

Můžeš být odkudkoliv z ČR nebo pracovat vzdáleně z jakéhokoliv místa na světě.
Spolupráce je možná na dlouhodobý kontrakt nebo jednotlivé zakázky.

Vše je věcí domluvy a Tvých možností.

FreeCon s.r.o.

Dělnická 363/12
Proboštov

Kontaktní osoba:
Petr Curych   702 043 717