Koordinátor zamestnancov v personálnej agentúre v Nemecku - nástup: 01.09.2024 Lipsko

Volná místa lidské zdroje Lipsko

Plat: 2600 EUR za měsíc
Lokalita pracoviště: Lipsko, Zahraničí
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Nemecký jazyk - slovom aj písmom
- Flexibilita a dobrý time management
- Práca na PC (e-maily, excel ...)
- Spolahlivosť
- Príjemné vystupovanie
- Skúsenosti ako koordinátor výhodou

Nabízíme

- Plne hradené ubytovanie
- Nemecká pracovná zmluva
- Služobný automobil
- Smartphone a Laptop
- Možnosť profesijného rastu (koordinátor --> senior koordinátor --> projektový manager, event. ďalej)
- Práca pre stabilnú spoločnosť a skvelý tím kolegov

Náplň práce

Do nášho tímu hľadáme posilu - HR koordinátora, ktorý bude mať na starosti zamestnacov u našich dlhoročných, ale aj nových klientov v Nemecku.

AGENDA :
- výkon personálnej administratívy zamestnancov, evidencia dochádzky, príprava podkladov pre mzdy a fakturáciu
- zadeľovanie zamestnancov do zmien a plánovanie dovoleniek, (podľa požiadaviek zákazníka)
- starostlivosť o zamestnancov (vybavenie pracovnými pomôckami, zabezpečenie lekárskych prehliadok, prihlásenie na pobyt, doprava na pracovisko, ...)
- zodpovednosť za realizáciu ubytovania (pravidelný kontakt s majiteľmi ubytovacích zariadení
- byť nápomocný pre zamestnancov v prípade núdzovych situácií, ak nepoznajú napr. jazyk, región, pomoc pri tlmočení do – z Nemeckeho jazyka
- budovanie dobrých vzťahov s klientami na úrovni stredného manažmentu
- reprezentovanie firmy v súlade s etickým kódexom

Areon Services GmbH

Adalperostraße 80
Ismaning
Německo

Kontaktní osoba:
Náborová kancelária