Výrobní technolog/ plasty Liberec

Volná místa Liberec Volná místa automobilový průmysl Liberec

Plat: 43000 - 47000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Liberec, Liberecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Co budete mít na starost?

* Určování technologických postupů v plastikářském procesu.
* Testování nových technologických postupů a materiálů pro vstřikování plastů.
* Spolupráce na nových projektech od projektové fáze až po sériovou výrobu.
* Vzorkování forem, nových přípravků a zařízení.
* Uvolnění výroby a realizace nových výrobních náběhů.
* Optimalizace procesu vstřikování plastů.

Požadavky na vhodné uchazeče:

* Praxe v oblasti seřizování vstřikovacích lisů nebo jako technolog
* Práce s výkresovou dokumentací.
* Zkušenosti v oblasti tvorby pracovních postupů.
* Základní znalost anglického jazyka.
* Týmový hráč, schopnost učit se, zlepšovat a hledat nová řešení.

HR Direct s.r.o.

Čechova 407
Bakov nad Jizerou

Kontaktní osoba:
Markéta Kloučková