Zpracovatel objednávek a nabídek v obchodní firmě Ostrava

Volná místa Ostrava Volná místa administrativa Ostrava

Plat: 40000 - 45000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- min. SŠ vzdělání (ideálně ekonomického nebo obchodního zaměření)
- zkušenosti s prací v administrativě nebo obchodu výhodou
- výborné organizační schopnosti a pečlivost
- znalost práce na PC (MS Office, Excel)
- komunikativnost a prozákaznický přístup
- znalost angličtiny nebo němčiny na komunikativní úrovni

Nabízíme

- stabilní zaměstnání v perspektivní firmě
- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
- odpovídající finanční ohodnocení
- příspěvek na stravování, mobil

Náplň práce

- přijímání a zpracování objednávek od zákazníků
- tvorba a kontrola obchodních nabídek
- komunikace se zákazníky ohledně specifikace a stavu objednávek
- spolupráce s interními odděleními (logistika, sklad, finance)
- aktualizace dat v interním systému
- administrativní podpora obchodního týmu

Workado, s.r.o.

Sokolská třída 2537/59
Moravská Ostrava

Kontaktní osoba:
Ing. Kateřina Kuzniarská   601 251 351