Pokladní/informátor během výstavy korunovačních klenotů Praha

Volná místa Praha Volná místa ostatní Praha

Plat: 189 - 425 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 7 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- čistý výpis z rejstříku trestů
- možnost absolvovat vstupní dvouhodinové školení ve čtvrtek 12. 9. buď od 10.00 nebo od 14.00 (bude již proplaceno)
- upravený zevnějšek a přiměřený společenský oděv
- komunikativní znalost angličtiny
- možnost v rámci trvání výstavy odpracovat alespoň 60 hodin

Nabízíme

- brigádu v jedinečném prostředí během výstavy českých korunovačních klenotů
- hodinovou odměnu 189 Kč během všedních dnů, 236 Kč o víkendech a 425 Kč během státního svátku dne 28. 9.
- možnost výběru zálohy až 2x týdně na účet i v hotovosti
- možnost další spolupráce na výstavách pořádaných na Pražském hradě

Náplň práce

Pro Správu Pražského hradu hledáme během výstavy korunovačních klenotů (17. - 30. 9. 2024) brigádníky na obsluhu pokladen a na obsluhu zákazníků v exkluzivním obchodu ve Starém královském paláci na III. nádvoří Pražského hradu. Obě tyto pozice je možné i střídat. Vlastní brigádě bude předcházet krátké, cca 2 hodinové školení ve čtvrtek 12. 9. buď od 10.00 nebo od 14.00 (je již proplacené).

Termín: úterý 17. 9. - středa 30. 9. (termíny dle dohody, nutno odpracovat během těchto 14 dnů alespoň 60 hodin)
Pracovní doba: 7.00 - 19.00 nebo půlené směny (7.00 - 13.00 nebo 13.00 - 19.00)

Náplň práce:
- obsluha pokladny (jednoduchý pokladní systém ABF3), inkasování hotovostních a karetních plateb
- obsluha zákazníků (podávání informací a představení nabízených jedinečných upomínkových předmětů, výdej k prodeji)

UNIJOB s.r.o.

Krymská 109/14
Praha 10 - Vršovice

Kontaktní osoba:
Vladimír Pleticha   604731770