Pokládková četa asfaltových směsí Ústí nad Labem

Volná místa Ústí nad Labem Volná místa stavebnictví Ústí nad Labem

Lokalita pracoviště: Ústí nad Labem, Ústecký
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

HLEDÁME PRÁVĚ VÁS, POKUD:

* Jste vyučen v technickém oboru
* Máte strojnický průkaz (výhodou, případně zajistíme)
* Máte praxi v oboru (výhodou)
* Disponujete řidičským průkazem sk. B.
* Jste zdravotně způsobilý pro práce na staveništi

Nabízíme

Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc
Denní příspěvek na stravné ve výši 95 Kč za odpracovanou směnu
Příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, dlouhodobý investiční produkt nebo pojištění dlouhodobé péče až 1.200 Kč
Příspěvek zaměstnavatele na volnočasové aktivity
Zaměstnanecký akciový program Seop
Vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance
Slevy na firemní produkty, příspěvek na Multisport kartu, zlevněné volání a další zvýhodněné nabídky partnerů

Náplň práce

Do týmu týmu asfaltových technologií přijmeme zavedenou pokládkovou četu asfaltových směsí.

Hledáme vícero kandidátů, zejména pak na pozice - strojník, lištař, válcíř, asfaltér.

Skanska a.s.

Křižíkova 682/34a
Praha 8 - Karlín

Kontaktní osoba:
Jakub Erler