Inženýr kvality Ladná

Volná místa Ladná Volná místa kvalita a kontrola jakosti Ladná

Lokalita pracoviště: Ladná, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, českou rodinnou společnost působící v oblasti kovovýroby, hledáme vhodného kandidáta na pozici Inženýr kvality.

Náplň práce:
* Řešení zákaznických stížností, případně zákaznických reklamací formou 8D
* Řešení interních chybových hlášení
* Neustálé zlepšování kvality
* Redukce nákladů na nekvalitu (COPQ)
* Revize/aktualizace FMEA/CP/PF
* Interní audity
* Školení zaměstnanců v oblasti kvality
* Tvorba a řízení dokumentace
* Aktivní účast u externích auditů
* Dodavatelské reklamace a rozvoj dodavatelů
* PPAP

Požadujeme:
* SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe technického zaměření
* Znalost MS Office
* Komunikativní znalost AJ (hovorově), NJ výhodou
* Praxi na podobné pozici (alespoň 1-2 roky)
* Znalost nástrojů kvality (Ishikawa diagram, Pareto chart/diagram atp.)
* Zkušenost s prací s 8D, 5W2H, 5S, CP, FMEA, PDCA atp.
* Orientaci ve výkresové dokumentaci
* Výhodou je znalost: PPAP / VDA 2, MSA & SPC, systémů kvality ISO 9001, IATF 16949, auditování dle VDA 6.3, norem ISO 14001, procesů lakování a svařování

Nabízíme:
* Spolupráci na HPP
* Fixní mzdu + bonusový systém
* Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
* Stabilní zázemí úspěšné české společnosti
* Profesionální a přátelský kolektiv
* Vzdělání v oblasti kvality i životního prostředí
* Jazykové kurzy
* Firemní akce
* Dotovanou stravu
* Pružnou pracovní dobu (pevná 8:00 - 14:30 hod.) pondělí až pátek
* Vitamínové dny
* Bonusy za doporučení kolegy
* Nástup možný ihned
* Lokalita: Ladná

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Na Kozačce 1289/7
Praha 2 - Vinohrady

Kontaktní osoba:
personální konzultant