Strážný-řidič - Vazební věznice Hradec Král. s nábor. příspěvkem Hradec Králové

Volná místa Hradec Králové Volná místa ochrana a ostraha Hradec Králové

Plat: 31970 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Hradec Králové, Královéhradecký
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

občan ČR starší 18 let,
státní občanství České republiky
minimálně středoškolské vzdělání s maturitou,
trestní bezúhonnost,
zdravotní, osobnostní a fyzická způsobilost k výkonu služby,
možno i absolvent bez praxe
řidičský průkaz B/C/D-není podmínkou, lze doplnit

Nabízíme

náborový příspěvek 150 000 Kč
stabilizační příspěvek 5 000 Kč
6 týdnů dovolené,
délka služby: 37,5 hod. týdně,
ošatné,
benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb,
příspěvky na stravování,
příspěvek na penzijní připojištění
po 15 letech služebního poměru nárok na každoroční čtrnáctidenní ozdravný pobyt,
po 15 letech služebního poměru výsluhový příspěvek při skončení služebního poměru,
využívání vlastních rekreačních středisek v rámci České republiky a možnost výměnných rekreací ve Slovenské republice

Náplň práce

přijmeme příslušníka Vězeňské služby ČR do služebního poměru dle zákona č. 361/2003 Sb.,o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, na služební místo strážný - řidič

Vězeňská služba České republiky Vazební věznice Hradec Králové

Kontaktní osoba:
Petra Novotná