Pracovník kvalifikace a validace Dnešice

Volná místa Dnešice Volná místa kvalita a kontrola jakosti Dnešice

Lokalita pracoviště: Dnešice, Plzeňský
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Znalosti a zkušenosti v oblasti validačních procesů
Znalosti a zkušenosti v oblasti řízení kvality
Schopnost samostatného rozhodování
Schopnost ústní a písemné komunikace v NJ nebo Aj
Ovládání PC (Windows, MS Office, případně proAlpha, ARAS, CAQ.QBD, JIRA)

Nabízíme

Mzdové ohodnocení odpovídající dané pozici
Pololetní odměny
Vánoční odměny
Příspěvek na dopravu
Stravenky
Dlouhodobou práci v zavedené společnosti

Náplň práce

Definice požadavků pro procesy validace a validační strategie
Optimalizace validačních procesů
Evidence a třídění procesů a provozních prostředků
Koordinace, provádění a sledování validačních aktivit
Plánování validačních a revalidačních procesů pro provozní prostředky a výrobní procesy, pro zkušební prostředky a zkušební metody ve výrobě a kontrolních místnostech
Podpora projektových týmů při plánování, přípravě a realizaci nových projektů a produktů včetně koordinace validačních akcí mezi projektovými týmy
Zhotovení a revize předloh určených pro validace a kvalifikace a jejich uvolnění QA
Vedení a správa hlavního validačního plánu a jeho uvolnění QM
Roční revize MVP
Zastupování validačních procesů při interních a extérních auditech
Zodpovědnost za dodržování GMP a bezpečnosti práce

Etimos Human s.r.o.

Žukovského 888/2
Praha 6

Kontaktní osoba:
Michal Tsametis