Bankéř/ka se specializací na úvěry - Praha

Volná místa Praha Volná místa bankovnictví a finanční služby Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Baví vás aktivní prodej, komunikace s klienty a rádi byste se kariérně posunuli a specializovali v oblasti hypotečních a spotřebitelských úvěrů?

Aktuálně hledáme talentovaného kolegu nebo kolegyni na pozici Úvěrový/á bankéř/ka se zaměřením na spotřebitelské (hypotéční) úvěry. Přidejte se k našemu týmu na pobočce v centru Prahy, kousek od Václavského náměstí. Na této velké pobočce na vás čeká mnoho příležitostí – od inspirace a cenných zkušeností od talentovaných kolegů/yň až po možnosti kariérního růstu, které pobočka této velikosti poskytuje.

Vaše denní aktivity budou zahrnovat:
   •  Plánování a realizaci akviziční činnosti v oblasti úvěrových produktů a hypotečních úvěrů
   •  Vyhledávání nových obchodních příležitostí pro navázání spolupráce
   •  Analýzu úvěrových potřeb klientů a poradenství
   •  Zpracování úvodního posouzení bonity klienta
   •  Spolupráci s pobočkovou sítí a dalšími útvary banky
   •  Aktivní účast na marketingových aktivitách a klientských akcích
Co tato práce vyžaduje?
   •  SŠ vzdělání, VŠ výhodou
   •  Schopnost budovat dlouhodobé vztahy s klienty
   •  Orientaci na výsledek
   •  Reprezentativní, ale také srdečné vystupování a jednání
   •  Zkušenost s pozicí bankéře či finančního poradce
   •  Zkušenosti v oblasti hypotečního úvěrování výhodou
Jaké benefity nabízíme?
   •  5 týdnů dovolené, narozeninové volno, sick days, volno na regeneraci
   •  20 000 benefit plus bodů na sport, kulturu, vzdělání a jiné aktivity podle vašeho výběru
   •  Zaměstnavatelem plně hrazené stravenky ve výši 145 Kč/ odpracovaný den
   •  Akce pro naše zaměstnance (sportovní hry, Vánoční večírek, a další)
   •  Fixní mzdu + možnost přivydělat si zajímavou částku na provizích
   •  Příležitost globálně spolupracovat na zajímavých projektech i na mezinárodní úrovni
   •  Získání zkušeností napříč bankou a učení se od odborníků a zkušených manažerů z týmu (rotace/mentoring)
   •  Zvýšení vlastní kvalifikace díky programům pro talenty a budoucí manažery

Chcete se dozvědět více o firemní kultuře, podívejte se na Welcome to the jungle: https://www.welcometothejungle.com/cs/companies/unicredit-bank

UniCredit Bank Czech Republic, a.s.

Želetavská 1525/1
Praha 4

Kontaktní osoba:
Pavlína Procházková