Pracovník ostrahy – strážný / strážná (Praha)

Volná místa Praha Volná místa ochrana a ostraha Praha

Plat: 27500 - 32000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• dobrou komunikativnost, aktivní přístup a pečlivost
• chuť pracovat
• příjemné a reprezentativní vystupování
• dostatečná fyzická zdatnost
• vhodné pro začátečníky i zkušené strážné

Nabízíme

• nadstandartní pracovní zázemí ve stabilní společnosti
• individuální přístup ke každému zaměstnanci
• možnost kariérního postupu za velice dobré pracovní výsledky
• přizpůsobení práce vašim potřebám – směny si domlouváte individuálně s manažerem
• odborné zaškolení a proškolování na danou pozici
• možnost získání certifikátu dílčí kvalifikace

MZDA: 27 500 – 32 000 Kč měsíčně, dle zařazení a dosažených výsledků
• Vhodné i jako přivýdělek za 130–150 Kč na hodinu čistého + bonusy
• motivační ohodnocení s předem definovanými pravidly
• nadstandartní bonusy a odměny za výkon služby (například bonus až 2 000 Kč za každý záchyt)
• pobíraní záloh z výplaty možné na týdenní bázi

NÁSTUP IHNED NEBO DOHODOU

Náplň práce

• monitoring zákazníků a zaměstnanců klienta
• zajištění ostrahy a pochůzková činnost v rámci svěřeného objektu
• kontrola zboží a další jednoduché denní rutiny podle požadavků klienta
• komunikace s klientem a přizpůsobení se jeho potřebám
• práce buď v týmu nebo samostatně
• jednoduchá administrativa

RAMBROK

Petrská 1168/29
Praha

Kontaktní osoba:
Pavla Roučková   739636333