Vedoucí provozu kavárny Lázně Bělohrad

Volná místa Lázně Bělohrad Volná místa gastronomie Lázně Bělohrad

Plat: 30000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Lázně Bělohrad, Královéhradecký
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro náš nový projekt v historickém objektu Bělohradská sýpka hledáme vedoucí kavárny.

Požadavky:
- zkušenosti na obdobné pozici
- velmi dobré organizační a komunikační dovednosti
- zkušenost s vedením týmu, motivační přístup ke kolegům
- proaktivní jednání vyžadující rozjezd zcela nového projektu
- příjemné vystupování
- časová flexibilita nutná pro realizaci společenských událostí

Nabízíme

- služební byt přímo v objektu historické sýpky
- firemní benefity (příspěvek na životní a penzijní připojištění, stravné, benefitní karta)
- příjemné pracovní prostředí
- možnost účastnit se realizace nového projektu

Náplň práce

Pracovní náplň:
- řízení kavárenského provozu v objektu historické budovy
- odpovědnost za nábor zaměstnanců a jejich zaškolení
- organizace směn a podpora týmu kolegů
- objednávání zboží
- příprava výběrové kávy a dalšího občerstvení
- starost o prostory kavárny, vytváření příjemné atmosféry
- spolupráce s vedoucím provozu Sýpky

Filipa LOGISTIKA, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Lucie Šolcová   607191784