Přijmeme team leadera se zkušenostmi se seřizováním strojů Prostějov

Volná místa Prostějov Volná místa strojírenství Prostějov

Plat: 40000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Prostějov, Olomoucký
Vloženo před 11 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• SOU strojírenského směru nebo praxi v oboru
• ochotu pracovat ve třísměnném provozu
• zodpovědnost a organizační schopnosti
• zkušenosti s vedením týmu (15-20 pracovníku)
• manuální zručnost a fyzickou zdatnost
• znalost PC na uživatelské úrovni

Nabízíme

• nabízíme dlouhodobou práci na HPP v kmeni výrobní firmy
• samozřejmostí je kvalitní zaškolení a možnost kariérního růstu
• nabízíme stravenky a flexipasy
• můžete se těšit na 22 dní dovolené
• k dispozici je kolárna a parkoviště v areálu
• zajišťujeme dopravu z Přerova a po Prostějově

Pracoviště: Prostějov
Mzda: 40.000 – 50.000,- Kč (dle zkušeností a praxe) + příplatky za směnnost
Benefity: stravenky, flexipasy, roční bonusy, doprava do zaměstnání
Nástup: ihned nebo dle dohody
Směnnost: třísměnný provoz

Náplň práce

• rozjezdy výroby
• řízení linky přes PC
• zaškolování operátorů
• organizování chodu výroby a směny
• řešení technických, kvalitativních a personálních abnormalit v průběhu směny
• vkládání dat do zadávacího terminálu
• nastavení vstřikovacích procesů dle technologických postupů
• seřizování lisů a výměna forem
• údržba a čištění strojů
• kontrola aktuálnosti výrobní dokumentace

GASL CZ s.r.o. pobočka Prostějov

Nerudova 599/31
Prostějov

Kontaktní osoba:
Bc. Olga Čeřovská   773 447 453