Nástrojař – i absolvent – mzda dle zkušeností až 45.000 Kč Prostějov

Volná místa Prostějov Volná místa strojírenství Prostějov

Plat: 30000 - 45000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Prostějov, Olomoucký
Vloženo před 11 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• SOU strojírenského směru – strojní mechanik, nástrojař
• znalost čtení výkresové dokumentace
• orientaci v údržbě a opravě nástrojů, nářadí a výrobních pomůcek
• zkušenosti s mechanickými, hydraulickými a pneumatickými prvky nástrojů
• manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost
• ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme

• jedná se o dlouhodobou práci na HPP v kmeni výrobní společnosti
• nabízíme stravenky (jídelna je v areálu firmy)
• k dispozici je parkoviště i kolárna
• samozřejmostí jsou flexipasy – 500 Kč měsíčně
• můžete se těšit na firemní akce a další benefity
• můžete využít dopravu do zaměstnání
• máte možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu

Pracoviště: Prostějov
Mzda: 30.000 – 45.000 Kč + příplatky za směnnost
Nástup: dle dohody
Směnnost: třísměnný provoz (Po-Pá)

Náplň práce

• zajištění pravidelné a preventivní údržby nástrojů
• provádění oprav forem, strojů, nářadí a pomůcek
• návrhy na zlepšení výrobních procesů
• práce s technickou dokumentací
• pravidelná revizi skladu náhradních dílů
• spolupráce s technology a obsluhou strojů

GASL CZ s.r.o. pobočka Prostějov

Nerudova 599/31
Prostějov

Kontaktní osoba:
Bc. Olga Čeřovská   773 447 453