Odborný rada - systémový analytik Praha 4

Volná místa Praha 4 Volná místa informační technologie Praha 4

Plat: 30780 - 45420 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha 4, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 7 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Podrobnější informace na obsazení služebního místa vč. formuláře žádosti naleznete na webových stránkách Správy státních hmotných rezerv.

Předseda Správy státních hmotných rezerv jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZSS“), vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa Odborný rada - systémový analytik se služebním působištěm v Praze.

Na služebním místě je státní služba vykonávána v oboru služby:
28. Informační a komunikační technologie

Posuzovány budou žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo nebo žádosti o zařazení na služební místo (dále jen „žádost“) podané ve lhůtě do 3. října 2024, tj. v této lhůtě doručené služebnímu orgánu prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního úřadu (Správa státních hmotných rezerv, Šeříková 616/1, Praha 5, 150 85), nebo osobně podané na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese.
Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě podepsané uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu služebního úřadu epodatelna(zavináč)sshr.gov.cz nebo prostřednictvím datové schránky služebního úřadu 4iqaa3x.

Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy:
„NEOTEVÍRAT – VŘ – 14587/24-SSHR“

V žádosti je žadatel povinen uvést ID datové schránky nebo elektronickou adresu (e-mail), na kterou mu budou doručovány písemnosti ve výběrovém řízení.

Nabízíme

Přátelský kolektiv
Pružnou pracovní dobu
Možnost práce na home office
5 týdnů dovolené a 5 dnů indispozičního volna
Příspěvek na penzijní připojištění
Stravenkový paušál
MultiSport karta
Volnočasové poukázky na sport a kulturu
Mobilní telefon
Notebook
Vzdělávání
Školící středisko v Krkonoších pro soukromou rekreaci s příspěvkem z FKSP
Vlastní rekreační zařízení

Náplň práce

- celostátní koordinace vytváření a rozvoje informačních systémů v rámci obecných koncepcí a zásad, včetně hodnocení projektů a kontroly dodržování zásad u informačních systémů veřejné správy;
- na základě věcného zadání (projektového záměru) zabezpečování pořízení příslušného aplikačního SW, projektové řízení při vývoji, testování a implementaci aplikačního SW;
- zpracování návrhů a specifikací pro pořízení SW, rozvoj programovacích prostředků systémů výpočetní techniky a aplikace těchto systémů v podmínkách Správy;
- zpracování návrhů a specifikací na zajištění služeb, smluvních ujednání, SLA a metodik pro oblast poskytování služeb;
- aplikační správce pro vybrané portfolio malých a středních aplikací;
- zodpovědnost za provoz a rozvoj aplikací ve spolupráci s dodavateli;
- komunikace a spolupráce s odbornými útvary, uživateli, analytiky a vývojáři;
- spolupráce při přípravě návrhů řešení uživatelských požadavků ve vazbě na spravované aplikace;
- analýza a řešení provozních problémů v součinnosti s dodavateli;
- spolupráce na přípravě metodik a pracovních postupů;
- řízení poskytovatelů nakupovaných služeb ICT;
- výkon dalších úkolů uložených ředitelem odboru nebo přímým představeným, které jsou v náplni činnosti odboru.

Správa státních hmotných rezerv Správa státních hmotných rezerv - pracoviště Olbrachtova

Kontaktní osoba:
Tereza Dohnalová