Specialista/tka pro nákup neželezných kovů Velvary

Volná místa Velvary Volná místa nákup Velvary

Plat: 45000 - 50000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Velvary, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Jsme velká česká firma, která se specializuje na pokročilé výrobní procesy v oblasti lakování, profilování a dělení materiálů. Aktuálně hledáme posilu do našeho týmu na pozici specialista/specialistka pro nákup neželezných kovů, kde budete mít možnost pracovat v dynamickém prostředí a podílet se na úspěchu naší společnosti. Pokud máte chuť se dále rozvíjet, pracovat s nejnovějšími technologiemi a být součástí dynamického kolektivu, přidejte se k nám!

Náplň práce

* mezinárodní a tuzemský nákup zejména hliníkového šrotu,
* samostatné vyjednávání s dodavateli (cena, kvalita, termíny dodání),
* vyhledávání nových obchodních příležitostí,
* analýza a sledování vývoje trhu a cen,
* řešení případných reklamací,
* komunikace a spolupráce napříč společností (ČR i DE),
* reprezentace na veletrzích a dalších akcích,
* znalost Balkánského trhu druhotných surovin výhodou.

co vám nabídneme

* nadstandardní finanční ohodnocení v regionu
* po zkušební době až 20% odměny
* služební auto i pro soukromé účely
* 5 týdnů dovolené a 13. plat
* mladý a flexibilní kolektiv
* možnosti dalšího personálního růstu ve společnosti
* jazykové a vzdělávací kurzy
* příspěvek na Multisport kartu

co od vás očekáváme

* VŠ/SŠ vzdělání
* komunikativní znalost AJ nebo NJ (další jazyky výhodou)
* uživatelská znalost MS Office (SAP výhodou)
* předchozí zkušenosti z oblasti nakládání s odpady, recyklace, obchodu s kovy výhodou
* ochota cestovat a schopnost pracovat v týmu
* samostatnost, otevřenost a kreativní přístup

jak se přihlásit
Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Randstad HR Solutions s.r.o.

Jungmannova 15
Praha 1

Kontaktní osoba:
Petra Rohlenová