Java programátor Praha

Volná místa Praha Volná místa informační technologie Praha

Plat: 60000 - 120000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, středně velkou, českou, neformální společnost zaměřenou nejen na programování a dodávku softwaru, ale i s vlastním vývojem hardware, hledáme nového kolegu, či kolegyni na pozici Java programátor.

Náplň práce:
* Vývoj software

Koho hledáme:
* Java programátora, na úrovni medior-senior (minimálně 2 roky praxe)
* Jazyky: čeština popřípadě slovenština, angličtina na úrovni čtení technické dokumentace
* Ochotný dojíždět alespoň 1x týdně (lepší 2-3x týdně) do kanceláře

Technologie v Java týmu, není třeba znát vše:
* Java 21 (někde se ještě objevuje Java 17)
* Spring Boot, JavaFX, Android
* JPA, Hibernate
* SQL, REST, JSON
* Verzovací systém GIT
* OS Linux
* Agilní vývoj, 14denní sprinty

Nabízíme:
* Možnost HPP i IČO – odměna ke konzultaci dle zkušeností: mzda do 90 000 Kč, sazba do 5 500 Kč MD
* Příspěvek na stravování (100 Kč/směna)
* Multisport karta
* 3x sick days/rok
* Každé úterý společná snídaně
* 2x ročně firemní 3denní teambuilding a jiné akce v průběhu roku
* Dog friendly office
* Většina programátorů má režim PO-ST kancelář, ČT a PÁ homeoffice (tento režim upřednostňujeme). Ale lze domluvit i individuálně a zvýšit počet HO, po zkušební době i 100% HO
* Poloflexibilní pracovní doba, pevné jádro cca 9:00 - 15:30
* Pobočka: Praha 8 (hned na metru Palmovka)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Na Kozačce 1289/7
Praha 2 - Vinohrady

Kontaktní osoba:
personální konzultant