Operátor výroby (m/ž), mzda až 34 000Kč, ranní/noční směny Olomouc

Volná místa Olomouc Volná místa potravinářství Olomouc

Plat: 27000 - 34000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Olomouc, Olomoucký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Nabízíme práci ve výrobní firmě v Olomouci s výbornou dopravní dostupností. Hledáme manuálně zručné zaměstnance, kteří se budou podílet na balení sladkostí. Jedná se o dlouhodobou spolupráci s nástupem ihned. Pracovat se bude na 12 hodinové směny (denní a noční). Náplní práce je balení čokolád, vkládání výrobku do krabic, lepení etiket a skládání krabic na palety. Mzda po zkušební době až 34 000 Kč. Zaujala Vás tato nabídka? Čtěte dál.

Co vám nabídneme

* mzda až 34 000 Kč
* osobní ohodnocení až 30 % měsíčně
* příplatky nad rámec zákoníku práce
* půlroční bonusy 6,5%
* dovolená 5 týdnů
* 12-tky (denní a noční)
* zvýhodněné stravování v závodní jídelně
* poskytnutí veškerého pracovního vybavení vč. oblečení
* dobrou dopravní dostupnost
* práci ve stabilní firmě
* čisté a voňavé pracovní prostředí

Co od vás očekáváme

* možnost pracovat ve směnném režimu (denní a noční směny)
* schopnost práce ve stoje po celou směnu

Jak se přihlásit
Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Randstad HR Solutions s.r.o.

Jungmannova 15
Praha 1

Kontaktní osoba:
Michaela Orkáčová