Seřizovač (m/ž) až 38 000 Kč, nástup do kmene, i pro absolventy Valašské Meziříčí

Volná místa Valašské Meziříčí Volná místa strojírenství Valašské Meziříčí

Plat: 37500 - 41500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Valašské Meziříčí, Zlínský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Máte praxi ve strojírenství, mechanice, elektrotechnice? Nebo jste absolvent podobného oboru? Pak hledáme právě vás! Nehledáme mistra v seřizování strojů, ale týmového hráče, který se nebojí sám přiložit ruku k dílu a ve spolupráci s ostatními zařídí plynulý chod výroby.

Náplní Vaší práce bude:

- obsluha a údržba strojů balících linek
- seřizování strojů, nastavení a kontrola výrobních parametrů

co vám nabídneme

- smlouvu přímo do kmene ve stabilní společnosti
- nástupní mzdu až 38 000 Kč za měsíc v hrubém (s příplatky a ohodnocením)
- příspěvky na sport, kulturu a volný čas - ročně 9000 Kč
- týden dovolené navíc = 5 týdnů dovolené
- dotace na stravování ve firemní kantýně nebo stravenky ve výši 200,- Kč/směnu
- zvýhodněné tarify (volání i data)
- čtvrtletně výrobky společnosti
- příspěvek na penzijní připojištění
- občerstvení na pracovišti

co od vás očekáváme

- praxi ve výrobě na obdobné pozici nebo vzdělání v oboru
- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12ti hodinové směny, krátký - dlouhý týden)
- znalost práce na PC
- chuť se zdokonalovat v oboru
- spolehlivost, pečlivost

jak se přihlásit
Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 778 532 370.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Randstad HR Solutions s.r.o.

Jungmannova 15
Praha 1

Kontaktní osoba:
Kateřina Vejlupková