CNC - Obsluha ohýbacích strojov / Stabilné miesto v TOP nemeckej spoločnosti Jettingen-Scheppach

Volná místa výroba Jettingen-Scheppach

Lokalita pracoviště: Jettingen-Scheppach, Zahraničí
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Dlhoročné skúsenosti ako operátor strojov
- Znalosť nemeckého jazyka – úroveň A2
- Znalosti jednoduchého programovania hydraulických lisov
- Ovládanie meracích zariadení (zvinovací meter, strmeň, uhlomer atď.)
- Dobré technické znalosti
- Spoľahlivosť, presnosť a flexibilita
- Fyzická odolnosť
- Čistý register trestov

Nabízíme

- Zabezpečené ubytovanie
- PRÍSPEVOK NA UBYTOVANIE = 2 € / za odpracovanú hodinu. Vy si doplácate len cca 200 € / mesiac (až z 1. výplaty).
- NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
- Slovenský KOORDINÁTOR / kontaktná osoba priamo na mieste
- DODATOČNÉ FINANČNÉ PROSTRIEDKY - Vrátenie dane z Nemecka, či poberanie nemeckých prídavkov na deti (Spojíme Vás s našou partnerskou spoločnosťou, ktorá Vám pomôže získať maximálnu možnú sumu)
- Možnosť týždenných záloh
- Stabilná práca a kariérny rast

Náplň práce

Pracujste s nami pre nemeckého špecialistu vo výrobe vzduchotechnických jednotiek a odsávacích systémov, ktoré sa vyznačujú najnovšími technológiami a TOP kvalitou .
- Nastavenie, spustenie a obsluha CNC riadených ohýbacích systémov a ohraňovacích lisov (ideálne znalosti LVD a AMADA)
- Jednoduchšie programovacie činnosti
- Prevádzka elektrického VZV
- Používanie skennera na zadávanie objednávok výroby / Práca so SAP
- Čítanie výkresov
- Kontrola rozmerovej presnosti komponentov

ZMENY:
- 2- zmenná prevádzka

V spoločnosti panuje priateľská atmosféra. Video priamo z fabriky si môžete pozrieť tu:

Miesto výkonu práce :
- Jettingen-Scheppach – Bavorské mesto nachádzajúce sa medzi Augsburgom a Ulmom.

MZDA:
- Nástup = 18,31 € / hod. brutto + príplatky
- Dobrá možnosť navýšiť svoj príjem príplatkami (nadčasy, nočné ...)

Príplatky:
- + 25% Nadčasy
- + 25% Nočné
- + 50% Nedele
- + 100% Sviatky

Areon Services GmbH

Adalperostraße 80
Ismaning
Německo

Kontaktní osoba:
Náborová kancelária